Skąd pomysł?

Witajcie!

Kilka słów... kilka zdań....

Brakuje takiego miejsca w sieci, więc postanowiłam je założyć sama - samiuśka. Co jednak jest dość ciekawe, ponieważ myślałam, że w sieci jest wszystko ;) Często czytałam o tym, że nie wiecie, gdzie się ubierać, gdzie szukać większych ciuchów... Okazuje się, że tych miejsc jest więcej, niż można się spodziewać.

Ah... Wiem, że dla wielu z Was 44, to nie jest duży rozmiar. To samo dotyczy 46 ale tak przyjęłam, żeby pokazać większy przekrój ciuchów. Ah... i nie umieszczam zbyt często rozmiaru XL czyli 42 - nie traktuje go jako size+ ale z ciekawości coś czasem mogę pokazać.

Sama noszę rozmiar 50-52 ale bywało, że nosiłam 44-46. Nie uważam więc, że powinnam zamknąć się w szafie - płakać i zastanawiać się, czy aby nie promuje otyłości (bardzo popularne ostatnio stwierdzenie...). Wprost przeciwnie - większe dziewczyny wyjdźcie z szafy, przy okazji coś z niej zabierzcie i cieszcie się życiem!

Jeżeli zaś chodzi o samo sformułowanie to "size+" też jest swoistym skrótem myślowym - tak naprawdę, to powinna być "szafa w pełnej rozmiarówce" (czyli od 32 do 60). 

To nie jest blog tylko dla nastolatek (ale jak najbardziej także). Jest dla wszystkich kobiet! Nie ważne czy masz naście, 20, 30, 40, 50, 60, 70 czy 80 lat - dla każdej z Was się coś znajdzie (mam nadzieję). Ja osobiście preferuje styl nazwany skrótowo "młodzieżowy" i "artystyczny" ale to nie oznacza, że tylko o takim będę pisać. To ma być dość rzetelna baza - bardzo mi na tym zależy. Owszem zamieszczam swoje komentarze ale szanuje różne wizualne wybory i nikogo nie oceniam.

Mam nadzieję, że blog okaże się przydatny. Czasem po prostu o czymś nie wiemy. Z Waszym komentarzy wynika, że było potrzebne takie miejsce - na prawdę serdecznie dziękuję, aż chce się pisać i wyszkuwać różności :)

Uściski dla Wszystkich!


O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate