ByLola na Święta i Karnawał - kolekcja sukienek wyjściowych 2017/2018 (do rozmiaru 68)

21:56:00

Widziałyście już śliczną kolekcję ByLola na Święta Bożego Narodzenia 2017? W kolekcji XXL rządzą koronki, błyszczące tkaniny, klasyczne fasony w uroczystej odsłonie, czerwień, złoto i butelkowa zieleń - czyli wszystko co z tym świątecznym czasem się kojarzy. Niektóre z tych sukienek w dużych rozmiarach wykorzystacie także w czasie Karnawału, czy na innym wydarzeniu jak studniówka lub ważne wystąpienie publiczne w pracy, a nawet na wesele. Jak widzicie jest bardzo elegancko i uroczyście. Mnie osobiście urzekają koronki - szczególnie ta wersja z koronką w dolnej części sukienki.

Wszystkie sukienki kupicie pod tym linkiem: https://bylola.pl/pl/c/SWIETA-i-KARNAWAL/107


Co ważne, wszystkie sukienki są dostępne do rozmiaru 68! To na prawdę olbrzymia zaleta, ponieważ większość firm ogranicza swój asortyment do rozmiaru 52, a nawet te szyjące sukienki plus size kończą często na rozmiarze 60. A tu możecie mieć przepiękną sukienką od ByLola w rozmiarach 62, 64, 66, 68 :)


Dodatkowo wszystkie sukienki z kolekcji PREMIUM są szyte na indywidualne zamówienie klienta. Mogą zostać uszyte na wymiar z tabelki, jak i wymiary indywidualne. Co ciekawe, możecie sobie nawet same "zaprojektować sukienkę" - w dowolny sposób łączyć górę i dół.Uwaga! Aby otrzymać sukienki przed Świętami 2017 macie jeszcze tylko 8 dni (licząc od 7.12). Ale oczywiście sukienki można zamówić też później.

Możliwość indywidualnego doboru materiału:
You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate