Koronkowa opaska na uda przeciw otarciom - NOWOŚĆ do kupienia w sklepie ByLola

Chyba każda z Was/nas zna ten problem... Słońce, sukienka/spódnica i... nasze poocierane uda. Później ból, talki i dyskomfort. Jak temu zaradzić? Od jakiegoś czasu na polskim rynku pojawiły się znane na świecie opaski na uda własnie przeciw otarciom. Od jakiegoś czasu są do kupienia w sklepie BYLOLA (klik).


Lubię w nich to, że imitują podwiązki... myślę, że są dość seksowne, co pozwala na swobodę noszenia, bez poczucia obciachu posiadania specjalnej części garderoby. Na razie do wyboru macie dwa kolory: czarny i beżowy.


Jeszcze nie miałam okazji wypróbować moich na moich masywnych nogach - niedługo do mnie dotrą. Ale.. słyszę głównie pozytywne opinie. Jak to działa? Dobrej jakości silikon, który trzyma koronkę w kilku miejscach na udzie separuje jedno udo od drugiego, co pozwala im się nie ocierać. Proste i genialne.

Jak wygląda na "realnym" udzie: ZOBACZ FILMIK


Uważam, że każda z dziewczyn, która nosi sukienki lub spódnice powinna mieć przynajmniej jedną parę takich opasek - to jest po prostu praktyczne, starczy na długo, i znacznie poprawi komfort życia, a kosztuje w sumie niewiele jak na tego typu element bielizny.

Przed złożeniem zamówienia - koniecznie zmierzcie się! Zmierz swoje udo w najszerszym miejscu w pozycji stojącej. Pamiętaj aby centymetr nie był zbyt luźno lub zbyt napięty wokół Twojego uda.  Tutaj podana jest objętośc jednego uda. Rozmiar: 1 -> obwód uda 54-56 cm, 2 -> odwód uda 57-60 cm, 3 -> obwód uda 61-65 cm, 4 -> obwód uda 66-70 cm, 5 -> obwód uda 71-75 cm, 6 -> obwód uda 76-82 cm, 7 -> obwód uda 83-87 cm.

Jeżeli chcecie poczytać jeszcze więcej o opaskach wejdzie na bloga w sklepie byLola.


3 komentarze:

  1. Niestety, ja dalej się w nich obcieram.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy do naszego sklepu
    https://e-broos.pl/pl/searchquery/opaska/1/phot/5?url=opaska
    Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.