Maua - nowa, polska marka plus size (do rozmiaru 54)

Maua to przewrotnie nazwana nowa marka na rynku polskiej mody plus size :) Istnieje od kilku miesięcy. To spełnienie marzeń właścicielki Grażyny i Doroty. To co na pewno wyróżnia tę markę dla puszystych pośród innych, to dopasowanie modeli np. sukienek do różnego rodzaju sylwetek - na razie dwóch podstawowych: "gruszki" i "jabłka", czyli tej z większymi biodrami i tymi z większym brzuszkiem, a szczupłymi nogami. To bardzo ważny podział - wiele z nas doświadcza jego braku. Po Łódzkich Targach BIG BAZAAR, gdzie Maua miała swoje stanowisko, kilka klientek podkreślało bardzo dobre układanie się tkanin i jakość wykonania. Na razie mamy tylko kilka propozycji - w nieco klasycznym stylu, ale zdecydowanie czekamy na więcej! Cieszy, że na naszym rynku powstają kolejne ciekawe marki, które oferują odzież w dużych rozmiarach. Po więcej zapraszam tutaj: https://www.facebook.com/maua.odziez i tutaj http://maua.eu/ (strona w trakcie przebudowy). A co sama marka pisze o sobie? "Nasza firma jest realizacją naszych marzeń - marzeń dwóch dojrzałych kobiet, które postanowiły dotychczasowe życie zawodowe zostawić za sobą. Z zamiarem wspólnego działania nosiłyśmy się przez wiele lat, ale nasze drogi zeszły się dopiero niedawno.Z zagadnieniem ubierania kobiet size plus zetknęłyśmy się wielokrotnie próbując kupić sobie jakieś ubranie, które byłoby klasyczne czyli na wiele lat, dobrze wykonane, a przede wszystkim dobrze skrojone, czyli dopasowane do sylwetki.
Dlatego podjęłyśmy to wielkie wyzwanie. Połączyłyśmy potrzeby i doświadczenie z pasją.
I właśnie to drogie Panie chcemy Wam zaproponować. Ubrania świetnie dopasowane do określonego typu sylwetki, których „przemierzyłyśmy” wiele, aby zaproponować Wam niemal indywidualne rozwiązanie.

O SYLWETKACH: Na pewno nieraz w przymierzalni nawet najbardziej ekskluzywnego sklepu doświadczyłyście zawodu, kiedy przymierzając super sukienkę okazało się, że góra tak… nawet dobra, ale w biodrach nie możecie się zapiąć ani w ogóle zmieścić. A znowu kiedy w biodrach leży jak na modelce, w biuście przydałyby się jeszcze ze dwa rozmiary. Albo te ramiona… albo się nie mieszczą, albo za szerokie. No słowem nie pasuje.
I dlatego warto poznać swoją sylwetkę i nie tracąc czasu na bezsensowne przymiarki celować w to co jest dla Was najlepsze.

Jeśli staniesz przed lustrem w bieliźnie lub podkoszulce i legginsach i spokojnie, realnie ocenisz swoją sylwetkę porównując ją z naszymi rysunkami, na pewno będziesz wiedziała czego szukać w sklepach. 
Tylko pamiętaj o jednym – nie robisz tego po to, aby się skrytykować, nie bądź dla siebie okrutna, nie mów sobie, że jesteś brzydka okropna i wszystko masz nie tak. Jak dobrze się przyjrzysz to zauważysz wiele zalec Twojej sylwetki. Jeśli nie potrafisz wyłączyć wewnętrznego krytyka poproś o pomoc osobę życzliwą, ale naprawdę życzliwą. To ma być rzeczowe stwierdzenie faktów. Nic więcej, A kiedy już będziesz wiedziała do jakiego typu sylwetki jest Ci najbliżej obejrzyj nasze propozycje. One na pewno wydobędą Twoje walory."


Foto: oficjalne materiały promocyjne Maua

3 komentarze:

  1. Mają cudne projekty! Chyba się skuszę na coś... W końcu może uda się wepchać mój tylek w jakieś ubranko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienki są cudowne ! A podszewka sprawia,że brzuch znika ! magia <3 Jola

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.