Zapraszam na Pierwsze Śląskie Targi Size Plus (28.06.2015)

09:37:00

Mam przyjemność być sprawczynią kolejnego wydarzenia BIG BAZAAR :) Tym razem na Śląsku, bo wierzmy, że trzeba docierać do osób poza Warszawą, gdzie mieszkamy.


Czy duża dziewczyna może być modnie i seksownie ubrana? Czy rynek plus size oferuje ciekawą odzież w dużych rozmiarach? Udowadniamy, że tak! Tym razem na Śląsku, w Katowicach! Dołączcie do wydarzenia od razu na Facebooku.

Już 28 czerwca BIG BAZAAR zaprasza na ŚLĄSKIE TARGI SIZE PLUS, które odbędą się w Opal Maksimum, przy ulicy Opolskiej 22. Zaczynamy o godz. 11 i czekamy na Was do godz. 19.00. Oprócz modnych ubrań w rozmiarze 42 i większych, na targach będzie można kupić zmysłową bieliznę dobraną odpowiednio przez brafitterki, stroję kąpielowe pasujące do sylwetki, oryginalną biżuterię, dodatki, zaproponujemy także coś pysznego i zdrowego do zjedzenia. Podczas imprezy porozmawiamy z blogerką XXL, podpowiemy jak zmienić swój wizerunek i jak nabrać pewności siebie, pokażemy stylizacje odpowiednie dla kobiet w rozmiarze XXL oraz przeprowadzimy metamorfozę “na żywo”! Co więcej, na targach będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i konkursach tematycznych. Poza tym... spotykamy się, zintegrujemy i będziemy się doskonale bawić! Krągłości górą! Zapraszamy.

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate