Kampania Lane Bryant #ImNoAngel


Ostatnio furorę robi akcja #ImNoAngel, która została zorganizowana jako kampania marki odzieżowej Lane Bryant. Pochylmy się nieco nad tą akcją, bo w polskiej sieci widzimy głównie zdjęcia, a właściwie jedno zdjęcie z tej na prawdę fajnej kampanii... Dodajemy też mnóstwo zdjęć. Marzy nam się, żeby dziewczyny z Polski też wysyłały swoje zdjęcia do Lane Bryant (niżej szczegóły "o co cho"). Może też wśród Was są takie świruski, które lubią dociekać szczegółów... ; )


#ImNoAngel zachęca kobiety o różnych kształtach do bycia dumnymi ze swojego ciała. Dlaczego "No Angel?" Łatwo się domyślić, że jest do odniesienie do słynnej firmy bieliźniarskiej (u nas w Polsce cały czas trudna do kupienia - może na szczęście?) Victoria Secret’s. A dokładnie to odpowiedź na ogólnoświatową kampanię tej marki pt. “Perfect Body”, która miała miejsce w listopadzie 2014. Ta akcja ma być kontrą, ma pokazać, że nie trzeba wyglądać jak najczęściej mocno wyretuszowany "aniołek", żeby być piękną, pociągającą i seksowną, a także żeby nosić fajną bieliznę.Bo o bieliznę w tej kampanii przecież chodzi, chociaż w Polsce mało kto kojarzy tę akcję z niedostępnymi u nas sklepowo ciuchami Lane Bryant. Po prostu nazwa tej marki, gdzieś ucieka... Swoją drogą to niesamowita moc internetu, że pomimo nieobecności sklepów tej firmy w Polsce może oglądać ich kampanie reklamowe (tak, tak oczywistość, ale cieszy).Dobrze, że takie kampanie wykorzystuje się do czegoś więcej niż tylko sprzedaż. Do pokazywania kobietom, że ich ciało jest dobre takie jakie jest i można je polubić właśnie takim jakim jest Emotikon smile Do tego te piękne czarno-białe zdjęcia...


Ta kampania dotyczy linii bielizny Cacique, która debiutuje w rozmiarach 12-28 (polskie 40-56, niestety nie jestem brafitterką więc nie wiem jak się to przelicza na centymetry) w obwodzie i miseczki do rozmiaru H (to ciągle mało prawda)?


W kampanii udział wzięły gwiazdy modelingu plus size: Ashley Graham, Marquita Pring, Candice Huffine, Victoria Lee, Justine Legault i Elly Mayday. Niestety jak zawsze zabrakło kobiet w średnim wieku, około 50-tki, a nawet nieco starszych około 60-tki... Czy one już nie mają prawa być seksowne? Mają i są. To jedyny mój zarzut. No może drugi, że do tego typu kampanii wykorzystuje się wysokie, bardzo proporcjonalne dziewczyny... Ale oczywiście rozumiem prawa dobrych zdjęć i modelingu.Link do FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=koSIq5BzXi8

Ah i ważne!!! Każda z nas i Was może wysłać do Lane Bryant swoje zdjęcie i pokazać, że akceptuje siebie, lubi krągłości nie ma zamiary nikogo przepraszać za to jak wygląda. Najfajniej wyglądają te foty z koszulką #ImNoAngel, ale bez koszulki też można.. Marzy się nam, żeby Polska też miała swoją reprezentacje... Kto się zgłasza?


i moje ulubione zdjęcie...Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.