Bielizna duże rozmiary: Felina (do rozmiaru 54, do miseczki H)

W temacie bielizny nie jestem specjalistką ale chcę informować o tej, która występuje w dużych rozmiarach. Jedną z marek, która ma bieliznę nXL to Felina - niemiecka marka niektórym dobrze znana ale innym mniej. Felina to trzy linie: Felina (neutralna - występująca przeważnie w trzech kolorach: czarna, biała i cielista, kolekcje: Impulse, Origin, Pure Balance, Paris, Grace, Joy, Passion, Moments, Melina, Swiss Broderie, Emotions, Moduleur, Weftloc), Conturelle Felina (seksowna, kolekcje: Illusion, Eternity, Perfect Feeling 36, Perfect Feeling, Perfect Feeling, Belle Epoque, Liberté, Provence, Harmonie), Un:usuall (nowoczesna, młodzieżowa). Felina oferuje: majtki, biustonosze, body a także bieliznę wyszczuplającą. To co nas najbardziej interesuje to rozmiary... Jeżeli chodzi o majtki w dużych rozmiarach to większość z nich dostanie do rozm. 54, wyjątkiem jest linia Un:usuall w której modele kończą się na rozmiarze 48. Jeżeli chodzi o biustonosze to wybór jest spory: obwody od 65 do 115, natomiast miseczki od B do H. Felina ma bieliznę bardzo dobrej jakości ale niestety za tę jakość się płaci dosyć dużo.
Informacja prasowa: W sezonie wiosna / lato 2015 Felina proponuje uzupełnienie serii PURE BALANCE o nowy krój biustonosza, uzupełnienie kolorystyczne fenomenalnej serii WEFTLOC oraz dwie zupełnie nowe kolekcje bazowe. Nowa seria BLOSSOM charakteryzuje się niezwykłą miękkością i daje poczucie ogromnego komfortu za sprawą dużej zawartości bawełny w dzianinie, z której została zaprojektowana. Materiał zdobi haft o motywie różanym. Dbałość o wysoką jakość sprawiła, iż większość surowców do tej serii pochodzi z Niemiec.


Linia Felina

Conturelle by Felina

Un:usuall


1 komentarz:

  1. Jakościowo jest ok, ale 'nabiustnie' szału nie ma - dość mocno rozstawia na boki, nie zbiera, plus przy biustach pełnych u góry, krawędź może się wcinać

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.