Sukienki Setline plus size, czyli eleganckie sukienki i spódnice na wesele, studniówkę czy spotkanie firmowe (do rozmiaru 52)

21:13:00

Kolejna polska firma ma w swojej ofercie duże rozmiary - głównie sukienki. Na stronie sklepu internetowego znajdziecie nawet specjalny dział plus size: http://www.szczyptamody.pl/plus-size-c-6.html. Co prawda wybór nadal skromniejszy niż w innych rozmiarach ale jest i to się liczy :)
W ofercie plus size Setline znajdziemy głównie sukienki i spódnice - styl elegancki, raczej na większe wyjście lub do pracy. Na dziś znajdziemy fajne promocje: ceny spódnic zaczynają się już od 28 zł, a sukienek od 65 zł. Ciekawą propozycją jest także sukienka balowa (dla mnie to bardziej rock'n'rollowy styl) dla puszystych z kolorowym, także puszystym ;) tiulem oraz wyszczuplające spódnice. Wszystkie propozycje są maksymalnie do rozmiaru 52.

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate