Marki z Targów Size+, Bajo Bongo

19:54:00

Targi, targi i po Targach Size+, które miałam przyjemność współorganizować, stąd moja nieobecność też w ostatnim czasie. Mnóstwo pracy.... Sporo niedociągnięć, ale sporo fajnych marek się pojawiło. Postanawiam przedstawiać je sukcesywnie. Część już znacie, ale nie wszystkie. Dodam też kilka marek biżuteryjnych, które robią biżuterię dla większych łapek i szyj.

Na początek ciuchy Bajo Bongo. To ręcznie aranżowane ciuchy, które zadowolą swoją oryginalnością nie tylko okrąglejsze hipsterki :) To przede wszystkim bluzki, bluzy, t-shirty z tkanin typu dres, czy typowa bawełna. Są zdecydowanie niepotwarzalne, z oryginalnymi motywami, jak ręcznie doszywane kawałki materiałów, czy odblaskowe ćwieki. To jest moja stylówa, jedna z ;) I cieszę się, że dziewczyny w rozmiarach powyżej 42 też znajdą taką ofertę dla siebie, ponieważ każda z nas jest inna i takie typowo młodzieżowe motywy też są nam potrzebne. Bajo Bongo na razie jest tylko na facebooku:
https://www.facebook.com/bajobongoClothing

You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate