InSilk, duże ubrania malowane na jedwabiu

Jedną z ciekawych firm, która pojawiła się na Targach Size+ była także marka InSilk, która jest skierowana do każdej kobiety, która szuka niepowtarzalnych ubrań. Jak sama nazwa wskazuje InSilk to jedwab - ręcznie malowany jedwab: szale, chusty, apaszki, bluzki, tuniki, ubranka dla dzieci, poszewki na poduszki, firany. Nas interesują bluzki i tuniki, których wzornictwo jest całkowitą twórczością hand made, a modele są szyte w Polsce, także na zamówienie. Bardzo lubię ten styl ubrań dla tzw. „puszystych”, gdzie można wyjść poza pewien schemat wizualny. 

W swojej ofercie ma rozmiary nawet do 160-170 cm w biodrach, to styl oversize. Jeżeli natomiast chodzi o katalogowy rozmiar XXL, to wybór jest całkiiem spory. W większości to swobodne kroje, które delikatnie okalają ciało. Jak sama powiedziała „nie straszne są mi rozbieżności, że ktoś ma dużą pupę, a małe piersi albo odwrotnie”, to także bardzo ważne, dla wszystkich, którzy nie maja do końca proporcjonalnego ciała. Jeżeli interesuje Was tego typu garderoba to na ul. Grochowskiej 342 w Warszawa InSilk ma swoja pracownię, gdzie można się umówić, przyjść na kawkę i poprzymierzać bluzki i tuniki. 

Ceny wahają się w przedziale 150-300 zł, trzeba jednak pamiętać, że to duże ubrania, które są całkowicie niepowtarzalne i chyba nie będę bała się użyć tego słowa… szlachetne, chociaż niestety niewegańskie.

Strona internetowa: http://www.insilk.pl/Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.