Pierwsze Polskie Targi Size+

Miło mi poinformować, że jestem współorganizatorką Pierwszych Polskich Targów Size+. Tworzy je grupa krągłych pasjonatek. Bardzo dużo serca wkładamy w tę inicjatywę. Wstęp oczywiście bezpłatny! Inicjatywa jest skierowana do Pań i Panów głównie w rozmiarach 42+ (ale nie tylko!), bez względu na wiek. Na Targi zapraszamy zarówno osoby aktywne i świadome swoich atutów, jak również te, które mają problem z doborem na przykład garderoby, szukają interesującego sposobu spędzania wolnego czasu, potrzebują porady specjalistów, a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą spędzić ciekawie czas w przyjemnej atmosferze.

Targi Size+ to sobotnie spotkanie, obejmujące sektory tematyczne podzielone na obszary: moda, uroda, zdrowie, jedzenie, zainteresowania i kącik specjalistów z zakresu coachingu, indywidualnych konsultacji.

Targi mają na celu udowodnienie, że bez względu na rozmiar każda osoba może zdrowo żyć, realizować swoje marzenia i wyglądać pięknie.

Chcemy także pokazać te firmy, które mają ciekawą ofertę skierowaną dla Pań posiadających krągłości.

Tworzymy razem świadomą społeczność!

Poza strefą wystawową przygotowałyśmy mnóstwo atrakcji, m.in. bezpłatne warsztaty, SWAP Party czyli wymianę ciucha 42+, casting na modelkę plus size, ciekawe prelekcje, tematyczne gadżety, wieczorną imprezę taneczną  i wiele innych! Będziemy na bieżąco informować o szczegółach! :)

Nadal  zachęcamy do współpracy, zarówno wystawców, patronów medialnych i wszystkich, którzy mają pomysł, jak jeszcze bardziej ubarwić naszą imprezę.

Zapraszam Was serdecznie!

Strona internetowa: na www.targisizeplus.pl
Strona na Facebooku: www.facebook.com/TargiSizePlus
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/230467927148511
Kontakt: biuro@targisizeplus.pl


5 komentarzy:

 1. Niestety fajnie pomysły i inicjatywy, które są po raz pierwszy dzieją się zawsze w stolicy... szkoda :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Suuuuper !!! Chciałabym wziąć udział ...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł! żałuję, że mieszkam tak daleko wawy! jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądać, czekam na fotorelacje! :)
  jeśli chodzi o post '50 faktów o mnie' to zachęcam do napisania takiego! ja się do mojego zbierałam kilka miesięcy aż któregoś dnia usiadłam i spisałam wszystkie 'smaczki' o mnie :)

  anecia & roses ♥ blog

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja postaram się wpaść :) Kiedyś byłam na podobnym 'zlocie' w Hamburgu i było całkiem fajnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! mam nadzieję, że wszystko wyjdzie świetnie :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.