Wygodne, oversize'owe ubrania I want april - także dla XL-ek

16:39:00

Polska marka - I want april - proponuje ciekawe, wygodne, nowoczesne ubrania - głównie sukienki, żakiety, bluzki i spódnice. Kroje są bardzo proste, geometryczne, często zobaczymy tak modne łączenia (np. dresowy materiał i skóra). I want april nie szyje ubrań dedykowanym dużym dziewczynom ale wiele z ich fasonów spokojnie większe dziewczyny mogą nosić. Trzeba po prostu sprawdzać wymiary każdego ciucha. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania każdego ubrania do indywidualnych potrzeb. Ceny 150-300 zł. Co cieszy fatałaszki I want april prezentują nieco okrąglejsze dziewczyny. 

Ubrania tej marki znajdziecie na serwisach sklepówych m.in. http://lamoda.pl/ i http://pl.dawanda.com/shop/iwantapril a także w sklepie na ich Facebooku https://www.facebook.com/iwantapril. 
You Might Also Like

0 komentarze

O mnie

Wszystko o modzie w dużych rozmiarach, odzieży dla puszystych, plus size, full size i jakby tego nie nazywać czyli jak się ubrać kiedy większość ubrań jest za małych? Ubrania dla rozmiarów 44,46,48,50,52,54,56,58,60 i większych. Największe baza informacji o modzie plus size w Polsce.

Obserwują

Translate