Gaba Fashion kolekcja jesień 2013 (rozmiary 40-60)

Gaba Dla Puszystych, która obecnie istnieje jako po prostu Gaba lub Gaba Fashion to jedna z pierwszych firm w Polsce (istnieje od 1990 roku), która próbowała wprowadzić nieco świeżości do mody dla kobiet plus size. W kolekcji Gaby znajdziecie odzież w rozmiarze 40-60 i to jest zdecydowany plus, ponieważ wiele innych marek kończy swoją rozmiarówkę na 52/54. Jest to typowy sklep multibrandowy czyli znajdziemy tak propozycje różnych marek - w większości zachodnich (ze szczególnym uwzględnieniem firm niemieckich), specjalizujących się w odzieży w dużych rozmiarach m.in. Philippe Carat, Baronia, Concept k, Jean Marc Philippe. Szczerze pisząc mam mieszane uczucia co do tego sklepu - nigdy w nim nie byłam a sklep online pachnie raczej specyficznym stylem. Jednak nigdy nie ma co się "zamykać" i wszędzie warto szukać czegoś ciekawego dla siebie. Adresy Gaba Fashion na dole - obecnie są 4 sklepy stacjonarne (Warszawa, Gdańsk, Kraków) i własnie sklep internetowy. Warto wejść na ich stronę fejsbukową, ponieważ często organizują konkursy a konkurencja jest mała.


Adresy sklepów Gaba Fashion:

GDAŃSK
ul. Grunwaldzka 40
tel.: 58 345-22-33

WARSZAWA
ul. Grochowska 267
tel.: 22 296-27-27
tel.: 22 870-45-62
oraz
ul. Wolska 38
tel.: 22 632-52-04

KRAKÓW
Galeria Krakowska
ul. Pawia 5
tel.: 12 628-70-64


4 komentarze:

 1. Od klientek w pracy (pracuje na Wolskiej) słyszałam, że jakoś super fajnych rzeczy nie mają, a jak już to cenowo z wyższej pólki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie znam nikogo kto kupuje w Gabie ale jakoś istnieją od wielu lat więc chyba ktoś tam nie tylko zagląda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądzę aby panie szukały wyłącznie bazarowej tanizny lub marnej jakości , więc wyższa półka! a dlaczego nie! polecam sklep Maxi Moda w Warszawie w Galerii Ursynów płaszcze z niemieckiej firmy Baronia, tuniki itp. wysoka jakość ładne wzory a że zapłacić trzeba więcej - no coś za coś? a do tego te panie potrafią ubrać kobiety są miłe i nie wciskają niczego na siłę.Polecam byłam u nich i kupiłam fajne ciuszki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Grochowskiej w tym sklepie to prawie Turczyzna bluzeczka ktora kosztuje 60 zl tam 180 dziekuje

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.